Družstva Jednotlivci

XIX.ROČNÍK MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA.

V sobotu 31.8.2024 se uskutečnil v areálu přerovské Prechezy , minitenisový a babytenisový turnaj,
který byl zároveň nominačním turnajem o postup na MČR. Turnaje proběhly v příjemném prostředí
a velmi ke kvalitě přispělo krásné slunečné počasí. Dvanáct minitenisových družstev bylo rozlosováno do čtyř skupin, nasledně první dvě družstva každé skupiny postupovaly do pavouku na předem dané místo. Vítězná družstva postoupila do SF, poražená hrála o páte místo. Vítězné družstvo Prechezy Přerov bude náš Sm.TS reprezentovat 28.9.2024 na MČR, která se koná na pražské Spartě. Druhé místo si vybojovalo družstvo Tennispointu FM , třetí příčku obsadilo béčko Prechezy a čtvrté místo si odváží SKT Frýdlant. Turnaj byl ukončen dle časového harmonogramu, první čtyři družstva si odvezla poháry, všichni startující medaile a každé zúčastněné družstvo získalo diplom.
V babytenise bojovalo o postup na MČR do Prostějova sedmnáct družstev.Turnaj se odehrál v pěti skupinách . Nejúspěšnější a postup na MČR družstev si vybojovalo družstvo TK Na dolině, druhé místo obsadilo družstvo Vitality Slezsko ,třetí SK JC Sport Opava a čtvrté míst patří domácí Precheze Přerov.
Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony, které byly v těchto klimatických podmínkách opravdu téměř nadlidské. Vélký dík si zaslouží všichni, kteří se podíleli na této záslužné akci. Potupujícím družstvům na MČR držíme palečky a přejeme zdraví a štěstí.