Družstva Kluby

Třetí turnaj minitenisové Tour 2024.

Po dvou halových turnajích se uskutečnil turnaj minitenisu na otevřených dvorcích. Nejmladší
minitenisty hostil v neděli 9.6.2024 mladý ambiciózní tenisový klub TENNIS HILL Havířov. Jedenáct
družstev bylo rozlosováno do třech skupin , ve skupinách se hrálo systémem každý s každým.
Vítězná družstva skupin se utkala ve finálové skupině o 1-3.místo, další skupina hrála o 4-7.místo
a poslední skupina bojovala o 8-11.místo. Velmi vyrovnané bylo utkání finálové skupiny mezi
družstvy PRECHEZY Přerov ,,A“ a SKT Frýdlant n/O. Opravdu byl k vidění velmi kvalitní tenis
a nechyběla ani bojovnost a nasazení. První místo si vybojovala Precheza Přerov ,,A“, druhé místo
patří SKT Frýdlant n/O. , viz. Níže uvedené výsledky turnaje.
Čelem se již tradičně postavil k této akci domácí tenisový klub, pohostil přítomné mladé tenisty
výbornou polívkou, pro každého hráče byl přípraven balíček sladkostí, medaile a každý člen
nejlepších třech družstev si odvážel na památku malý pohár a pro družstvo diplom. Prostě je to
klub , který neorganizuje tyto akce pro vlastní prospěch, ale pro spokojenost a rozvoj našich
nejmenších tenisových nadějí. Kéž by bylo takových klubů víc.
Finálové utkání : PRECHEZA PŘEROV ,,A“ – SKT FRÝDLANT n/O.
CHYTIL František – MERTA Michael 10/9 , 10/9
KLAPKOVÁ Lilien – KARLICKÝ Jiří 10/7 ,10/9
ZATLOUKAL Marek – ČAJKA Marián 10/8 , 9/10 ,9/10
JEDELKOVÁ Anežka – HRŮZA Jan 10/4 , 10/5
3. místo : PRECHEZA ,,B“, 4. TENNISPOINT F-M ,,A“, 5. TENNIS HILL ,,A“, 6. ZBROJOVKA Vsetín ,
7. VITALITY SLEZSKO, 8.TK DEZA VM, 9.TENNISPOINT F-M ,,B“,10. START Ostrava, 11. TENNIS HILL ,,B“